Makijaż typu dymne oko

Lubisz makijaż typu dymne oko? Mamy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek. Cienie brązu a również brzoskwiń sprawiają, że dymne oko będzie zdecydowanie bardziej klasyczne.

Wykorzystując drobny pędzelek do cieni do powiek, przeciągnij brzoskwiniowy odcień na powieki, wzdłuż górnej a również dolnej linii rzęs. W kolejnym etapie zaaplikuj ponadto na powiekach brązowy odcień. Voila!

W jaki sposób powinno się przygotować makeup dla osób po 40? Czy tego typu makijaż wygląda inaczej niż inne? Mamy dla Was parę porad. W głównej mierze musimy zwrócić uwagę na stosowanie różu na policzkach. W tym przypadku musimy pracować przeciwko grawitacji, nakładając róż na górną część kości policzkowych, lekko ku górze. Jednocześnie mieć na uwadze to, że koloryt naszej skóry może się zmieniać wraz z przebiegiem lat, więc musimy też być świadomi tego, czy ciepłe, czy chłodne barwy będą dla nas najkorzystniejsze.

Makijaż na każdą okoliczność – http://www.agataszulc.pl/

W każdym przypadku korzystaj z podkładu przed wykorzystaniem cienia do powiek. Dzięki temu Twoja skóra będzie prezentować się świeżo. Używaj pędzli dobrej jakości w trakcie aplikowania cieni do powiek. W innym wypadku twój makijaż może nie prezentować się precyzyjnie. Użyj biały cień w powiązaniu z jasnymi tonami, żeby wyglądały na wyjątkowo wyraziste.

Niezależnie od tego jakiej firmy posiadasz kosmetyki, twój podkład oraz baza powinny ze sobą współgrać. Inaczej występuje ryzyko, że Twój makijaż po prostu spłynie z twarzy. Umieszczenie niewielkiej ilości podkładu dookoła oczu znacznie ogranicza występowanie zmarszczek. W każdym przypadku umieszczaj podkład używając pociągnięć w dół. Większość z kobiet ma delikatną warstwę włosów na buzi, natomiast zastosowanie podkładu w górę spowoduje, że włosy będą widoczne. Co najnormalniej w świecie nie będzie prezentować się korzystnie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s